Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hatfajas ellen mit lehet tenni?

Hatfajas ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Munkam miatt sokat dolgozom szamitogepen. A sok ulestol pedig nagyon faj a hatam, bar figyelek az egyenes tartasra, egy ido utan csak elfeledkezem rola. Meg ejjelente is szokott fajni. A ket lapocka kozti teruletrol van szo. Mivel lehetne ezt korrigalni, gyogyitani...sport vagy valami mas?
2015. máj. 26. 22:05
 1/3 anonim válasza:
Szerintem heti 3 szor ha elmész úszni megszűnik a hátfájásod. Én is sokat ülök az asztalnál, nekem is ugyan ez volt. Mondjuk én úszás mellett egy kis zumbat is beiktattam, de már nyoma sincs. Kezdetnek az is jó, ha félóránként egy 10 perces tornát beiktatsz :)ha nagyon nem jó, esetleg megnézheted, hogy más széktől is úgy fáj e, lehet az is az okozó :) de elsősorban, torna és úszás :)
2015. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én, ha nagyon fáj, lefekszem hanyatt a kemény padlóra és ott olyan jól kiropog, hogy csuhaj.
2015. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ferfi vagyok...zumba nem nekem valo, :)), viszont szoktam rendesen sportolni(heti 5x), tobbek kozott huzodzkodni es ott van meg a hid(ez nagyon jot tesz kis idore, de nem egesz napra...)

Ki fogom probalni a padlon alvast, remelem bevalik, ha nem irany az orvos

2015. máj. 26. 23:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!