Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a legál, biófű, herbár,...

Mi a legál, biófű, herbár, zsálya?

Figyelt kérdés
Röviden 1 ismerősöm évek óta fogyasztja (nem kell megkövezni ki mint veti ágyát... alapon) Ez ugyebár 1 fogalom csak más neveken de ugyan az nem? Azt már tudom elvonási tünete kb miből áll személyes tapasztalat érdekelne ha valakinek van. Én csak láttam...Hányás remegés verejtékezés gyengeség addig amig ujra nem szív. Azt már tudom ájulást okoz fogyasztása. Esetleg kéz remegést is? Minden de minden információ érdekelne

2015. máj. 26. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez mind egyre utal. A többé kevésbé legális növényi származékra rászórják a szintetikus port, valami vegyi anyaggal pedig feloldják.

"legál"- ez nyilván a legális mivoltára utal, mivel mindig olyan új szerek jönnek ki amiknek a megjelenését nem tudja követni a törvény.


"biófű"- ennek is mondják nagyon tévesen, mert se nem bio, se nem fű.


"herbár"- herbáL, de ez is ugyan az.


"zsálya"- Gondolom látnokzsálya, ami amúgy teljesen más. Ez a herbálokkal ellentétben egy teljesen természetes növényi eredetű halucinogén. Ez is legális, de semmiféleképp nem tévesztendő össze a herbállal, mert nem ugyan az. Ha van még kérdésed írd meg nyugodtan.

2015. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A látnok zsályát ismertem az már nem legális 3 éve tán. köszönöm segítséged küldök üzenetet.
2015. máj. 26. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Én még anno, amikor ez az egész újdonságnak számított kezdtem és kb 3 évig szívtam, igaz rendszertelenül (volt, hogy hónapokig nem, de olyan is, hogy szinte naponta hónapokon keresztül). Nekem semmi féle elvonási tünetem nem volt tőle, nem különösebben okozott problémát a letevése. Őszintén, bár soha többé nem fogom szívni azt a sz'rt, de úgy vagyok vele, hogy ennyi még belefért.

De a lényeg, hogy rengeteg féle herbál van, úgyhogy nem igazán lehet általánosan beszélni a hosszútávú hatásukról. Kb ennyi.

2015. máj. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2015. máj. 29. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!