Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol Hízok és egyre lassabb...

Mitol Hízok és egyre lassabb az anyagcserem?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam nadszalkisasszony viszont kb. 170 cm vagyok es a sulyom 70-75 kg kozott ingazott mindig, ugy h azt mondanam tartottam. De az elmult kb fel evben hiztam 13 (!!) Kilot, pedig semmit sem valtoztattam. Ugyanazokat eszem, ugyanakkor, ugyanannyit. Az anyagcserem pedig olyan szinten lelasault, hogy jobb esetben heti 1x jarok nagy wc-re. Ez mitol lehet?

20/l


2015. máj. 26. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Mozogni szoktál?
2015. máj. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanazokat eszed mint előtte, ez rendben van. De mi az az "ugyan az"?

Vizet iszol eleget? 2-3 liter jó lenne ha lecsúszna naponta.


Illetve mozogj. Menj gyalog ahova csak tudsz, ne használd a liftet, ha van szabadidőd fuss pár kört a ház körül


Ha ezektől nem jön helyre záros határidőn belül, akkor nézess pajzsmirigyet

2015. máj. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hús, tészták, zöldségek, gyümölcsök. Nem vagyok diértás étrenden de próbálok kicsit zsírszegényen élni. Általában csirke húst eszünk, persze a tészta nem teljes kiörlésű...

Mozogni nem szoktam, nyáron, ha vége van a vizsgáimnak szeretnénk nekiállni egy kis fogyózásnak :)

napi 1,5-2 litert iszok!

2015. máj. 26. 08:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!