Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális hogy ilyen gyors az...

Normális hogy ilyen gyors az anyagcserém? (többi lent)

Figyelt kérdés
napi szinten minimum 3x megyek el wc-re hasfogóval ezt leszoríthatom egy re de 17 évesen még korai lenne gyógyszeren élnem úgy gondolom. tudom hogy vannak gyors anyag cseréjű emberek de azért ez már túlzás naponta maximum fél kiló ételt eszek ebbe benne van a nasi is szóval ezzel kezdhetnék valamit?

2013. aug. 5. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasmenés v rendes? Mert ha rendes, akkor örülj neki, minél gyorsabb annál jobb :) Nekem is elég gyors, napi 3 azért nincs, de 1-2 mindig.
2013. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jaja, ha nem hasmenés akkor normális, és felesleges a hasfogó, hagyd abba a szedését. ha mégis hasmenés, akkor nem szóltam, akkor nem normális.
2013. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hasmenés a nagy része és elég kellemetlen mivel edzek mellette és így nem nagyon tudok hízni
2013. aug. 5. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:
dokinál voltál? ha nem akkor menj el hozzá ha már rég óta van.
2013. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!