Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülrekonstrukciót hol lehetne...

Fülrekonstrukciót hol lehetne a közelemben elvégeztetni?

Figyelt kérdés
Üdv! 17 éves vagyok, és hát sajnos, mivel rosszul csináltam, fültágítás során elszakadt a fülcimpám a bal oldalt. Igen, tudom, elrontottam, nem kellenek a "miért kell tágítani" és hasonló hozzászólások.. Békés megyében lakom, ezen belül Mezőhegyesen, hol van a közelemben normális fülrekonstrukcióra lehetőség? Kerestem, de mindenhol csak ezt a "zagyvait" találom ( [link] ami viszont Budapesten van, és hát nekem az út 4óra oda 4óra vissza lenne.. hozzám közelebb nem tudtok valami jó helyet? Pár ismerősöm mondta, hogy ha Orosházára bemegyek, ott a sürgősségin lehet megcsinálnák, ez most mennyire igaz? Mégis hova kellene mennem ezzel?

2015. máj. 25. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, TB-re megcsinálják, ő majd tudja, hova utaljon be.
2015. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát, hogyha elmegyek a háziorvosomhoz, és mondom neki, hogy össze szeretném varratni a fülem, akkor ő beutal valahova, ahol megcsinálják nekem normálisan?
2015. máj. 25. 12:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha mégsem ingyenes, akkor csak kérdezz rá a tarifára.

De mindenképp megcsinálják az állami eü. rendszerben.

2015. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. És ez mennyire lesz olyan, mintha szalonban csináltatnám? Mármint, én nem értek ezekhez, de kb ugyanolyan szépen begyógyul majd, mint ha egy fülrekonstrukcióval foglalkozó szakember csinálná?
2015. máj. 25. 13:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Fülrekonstrukcióval foglalkozó szakember fogja csinálni.

Milyen szalon?...

2015. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a segítséget!
2015. máj. 25. 13:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Szivesen. Azért írj majd vissza, hogy mi történt!

:)

Legyen szép!:)

2015. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Plasztikai sebész tudja szépen megcsinálni. Keress a közeledben plasztikai sebészt.

De a körzeti szakrendelőben a sebész is össze tudja varrni, csak nem olyan szépen.

2015. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben!:) Mégegyszer köszönöm, a napokban meglátogatom akkor a háziorvosom, és remélhetőleg hamar túlleszek rajta :)
2015. máj. 25. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!