Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok. Nem vagyok...

14 éves vagyok. Nem vagyok kövér, de vékonynak sem mondanám magam. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Párszor már próbáltam fogyózni, de nem nagyon sikerült. Tudtok valami jó kis diétával egybekötött edzéstervet? Valami olyasmit, ami feszesebbé tenné a fenekem, a hasamról és a combomról a felesleges zsír lemenne? Nagyon szeretnék lefogyni, mert nyáron esküvőre megyek, és szívesen villognék én is a feszes ruhámban, és tipegnék a magassarkúmban a formás lábaimmal. Csak olyat mondjatok légyszi, ami nektek is be vállt, és nem kell éveket küszködnöm az álomalakért. (Faluban lakok, nincs a 40 km-es körzetemben konditerem)

2015. máj. 19. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

futócipő, hívod a haverod és hajrá


+ ha nagyon diétázni akarsz, akkor google: szálkásító étrend

2015. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nos. www.kaloriabazis.hu Használd!!! Csodás oldal, 8 kg mínuszomat köszönhetem az oldal létezésének - no meg akaraterő!Ez egy napló szerű oldal.
2015. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen ne fogyókúrázz, ha az alakoddal nem vagy elégedett, kezdj el sportolni. Rengeteg otthon is végezhető tornagyakorlat van, nem muszáj konditerembe járni. Keress youtubeon gyakorlatokat és csináld őket.
2015. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!