Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagypapám nagylábújját le...

Nagypapám nagylábújját le kellett vágni cukorbetegsége miatt. Kell attól tartani, hogy esetleg amputálják a lábát?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy az újlevágással segítettek rajta és ennyi,nem kell több ilyen műtét vagy igazából ez nem garantálja,hogy a lábát nem kell levágni.
2010. febr. 25. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Józan ésszel azt mondja az ember egy lábujj levágása után megáll az érszűkület.Ráadásul nem létfontosságú része az embernek. De én azt javaslom valami cukorbeteg fórumon kérdezz rá inkább.

Azt is ajánlom, hogy azért próbáljatok meg más orvost is megkérdezni.

Nekem a nagybátyám lábujját akarták ugyan ilyen okokból levágni. De ő megtagadta, azt monda így született, így fog meghalni. Sajnos nagyon makacs. Akkor nagyon haragudtunk rá, de az idő őt igazolta.

Szóval kicsit feküdj rá a témára. Azért ez nagyon komoly döntés.

2010. febr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2010. febr. 25. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is 40 éve cukorbeteg vagyok, átérzem a problémát. Tudod mit szedek HRI-Vitaliont!Próbáljátok ki. Herbáriában, de gyógyszertárban is lehet kapni, igaz egy icipicit drága, de hidd el megéri! Sajnos nagy tapasztalattal rendelkező inzulinos cukorbeteg vagyok. Nagyon sok ember lábát megmentette már. Napi 1-2 szem kell belőle és sok folyadékkal. Kúraszerűen alkalmazható.
2010. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azzal hogy az egyik lábujját levágták még nem garancia hogy nem kell levágni idővel a lábát, sajnos. De lehet ezzel meg is állt. Nem lehet tudni. Be kell tartani az orvosi utasitásokat és akkor talán ennyivel meguszta! Jó egészséget neki
2010. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!