Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan mindent elfelejtek....

Egy naaagy fan kérdése:

Állandóan mindent elfelejtek. Ennek mi az oka?

Figyelt kérdés

Rövidtávon is nagyon feledékeny vagyok. Sokszor elindulok valahova és útközben elfelejtem, hogy hova. Tanulásilag is bajban vagyok. Pár nappal ezelőtt azonban láttam egy képet egy filmről. Rájöttem, hogy én imádtam az a sorozatot, de nyom nélkül elfelejtettem. Pedig csak 3 éve volt kb. A múltamból szó szerint semmire nem emlékszem. A rokonok mesélnek dolgokat, de abszolút semmi nem ugik be, csak ha ott vagyok és ugyanazt csinálom. Ott és ugyanazt.

Ezt meg lehet valahogy szüntetni? :(



2015. máj. 16. 15:24
 1/1 anonim válasza:
Sajnos a túl kevés só és folyadékbevitel több kárt tud tenni veled. A szervezetünk napi 2,5 liter vizet veszít, 4-gyel tudod pótolni. A sóra szintén szükség van, napi 1/2 teáskanállal minimum. Az agyad azért nem működik rendesen, mert nincs mivel működtetni. Biztos van már más betegséged is, ha ez régebben tart. A kiszáradás nagyon súlyos dolgokat tud művelni az emberekkel. Gondolj csak bele, milyen sokan, mennyire súlyosan kiszáradnak! A kórházakban infúzió formájában nyomják az emberekbe a sós vizet, és 1-2 adag becsepegtetése után már lehet velük kommunikálni. Ha nem öntözöd folyamatosan a "tested kertjét", akkor bizony elfonnyadsz: beteg leszel, mint egy fonnyadt palánta. Ez az oka elsősorban az összes betegségnek.
2015. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!