Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Xanax mellékhatásai?

Xanax mellékhatásai?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, 2 éve pszichiáterhez járok és nemrégiben felírtak nekem ét gyógyszert szorongásos depresszióra. Viszont az egyik gyógyszerről névszerint a xanaxról elég sok rosszat hallottam. Tudnátok velem ismertetni a mellékhatásait és hogy milyen gyorsan lehet róla leszokni? Jelenleg napi másfelet veszek be.

2015. máj. 16. 10:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Na most kedves Kérdező, a pszichiátriai szereket nem azért találták ki, hogy ne legyenek mellékhatásaik vagy hogy neked jók legyenek, hanem hogy fizess értük (mindegy, hogy te fizetsz vagy a TB).


Olyan mint a cukorka, csak sima cukrot nem lehet gyógyszerként felírni, így valami ütősebb nyugtató kell, ami függőséget okoz.


Természetesen semmilyen betegségen vagy állapoton nem segít."


Nem kötekedésből, de ilyent csak az ír és az mond, akinek gőze nincs a pszichiátriáról ill. a pszichiátriai betegségekről .

Nem egy doboz cigiről, alkoholról, szexről beszélünk .

2015. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!