Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz a memóriám?...

Miért ilyen rossz a memóriám? 17/F

Figyelt kérdés

Most nem a tanulási problémákra célzok, hanem szavakra amiket kb minden nap használunk egyből csak nem jut eszembe, nem olyan sürün fordul elő 2-3 naponta 1-2 eset ami tényleg felidegesit! főleg ha nem vagyok internett közelbe akkor csak kézzel lábbal magyarázhatom el. kb mintha nem az anya nyelvemen beszélnék!

Egy tegnapi eset pl hogy nem jutott eszembe Ukrajnának a neve! Egyik órán akartam példát mondtani hogy most ott van ez a háborusdi oroszországgal és nem jutott eszembe hogy hivják az országot, de kb a koordinátáit megmondhattam volna olyan pontossan tudom hol van! összes szomszédos országát is felsorolhattam volna!


Van valami ötlet hogy miért lehet ez? Valami vitamin hiány vagy akármi?


Amugy normálissan táplálkozok, alszok eleget (azthiszem).

Szüleimnek mondtam és apám is mondta hogy ez nem normális igy!


Ötlet?


2015. máj. 14. 21:22
 1/1 anonim válasza:
Szia! Érdekes, hogy neked ilyen fiatalon van meg ez. Nekem 40 felé már kezdődik, és én is pánikoltam tőle. A vitaminhiány is ésszerű magyarázat lehet, de javaslom egyél bilobil fortét, de csak ésszel! A ginseng is javítja a memóriát.
2015. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!