Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha 14 évesen...

Szerintetek gáz ha 14 évesen 153 centis vagyok? Még kb mennyit nőhetek? Lehet hogy későn érő vagyok?

Figyelt kérdés
Még a barátnőm is 2 centivel magasabb nálam és ez eléggé elszomorít

2015. máj. 13. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Anyukád és apukád hány centi? Mert te is annyi leszel vagy egy picit több, kevesebb. Egyébként ne foglalkozz hány centi vagy, 23 éves korodig úgy is változni fogsz.
2015. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még bőven nőhetsz.Én 172 vagyok.
2015. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
anyu 2-3 centivel magasabb Apu 13-14 centivel
2015. máj. 13. 15:12
 4/13 anonim ***** válasza:
Nemed?
2015. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
fiu
2015. máj. 13. 15:15
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon alacsony vagy akkora vagy mint egy 11 éves,mivel fiú vagy így apukád magasságát kell alapul vennünk.

Apukád is elêg alacsony ezek szetint hiszen 170 cm magas sincs.Egy átlag magas nő magasságával egyezik meg az apukád magassága.


Mivel ő sem magas ezért te sem leszel magas,de olyan magasra megnőhetsz mint apukád.


Fejlődsz már?Szőrösödsz?

Ha nem akkor későnérő vagy.


Akik a te korodban alacsonyabbak azok gyakran később kezdenek el akár pár évvel fejlődni,később lesz fanszőrük,spermájuk,és amíg nem kezdenek el magasságra megnyúlni addig kicsike van ott is,de nyugi amint megnyűlnak magasságra összeszedik magukat ezeken a területeken. (fiúkról van szó)

2015. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már szőrösödök és van Spermám is.
2015. máj. 17. 20:48
 8/13 anonim ***** válasza:

Az jó akkor már serdülsz.

Ha nem rêgóta kezdtêl szőrösödni akkor későnérő vagy tutira.


Mivel apud se magad lehet hogy csak 15-16 évesen kezdesz el megnyúlni.


És alul mêg kisfiús méretű vagy,vagy már mint egy 14 êves?


Elêg pici vagy,ez közêpsuliba ciki,mert ott sok 15 éves már 176-180 cm magas,nekik a mellükis érnél.


Nyugi 170 cm körülire majd megnősz azért.

2015. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már alul is akkora mint egy 14 évesnek.Egyépként engem az zavar nagyon hogy magasabb nálam a barátnőm.
2015. máj. 18. 21:22
 10/13 anonim ***** válasza:

Figyi az a helyzet magas sosem leszel,de olyan apukád magasra mêg megnőhetsz csak lehet neked erre mêg 1-2 évet várni kell,de sok srác kimarad 8.-ból és nyár alatt tö k sokat nőnek,a 167 cm magas kissrácokból középsuli megkezdésere lesz egy 176-180 cm magas srác.


Lehet te is nyár végére ha szerencsés vagy 166 cm magasra megnyúlsz,de az is lehet hogy csak 1-2 év múlva.



Nézd a barátnődnek így is tetszesz így hidd el nincs semmi baj,neki így is jó vagy és csak ez számít!



Ne vedd tolakodásnak és okoskodásnak jó de remélem csak 14 évesek módjára szeretitek egymást és semmit nem siettek el,hidd el hogy ha testileg és picit korban is érettebbek lesztek akkor jobb és szebb élmény lesz majd az első.

Ne siesd el mert menő attól senki nem lesz,meg egy lányt aki ilyen fiatal ez meg is bélyegezne.


Azt tud a korodbeliek mind azt hazudják hogy nem szűzek,mert azt hiszik az ciki,meg mekkora kandúrok de ez 90%-ban csak egy nagy kamu.


Nem kioktatni akartalak remélem tudod.

2015. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!