Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 évesen nőhetek még?

17 évesen nőhetek még?

Figyelt kérdés
17 éves (fiú) vagyok és 171 cm magas. Anyám 162-3 cm között van apám pedig 193. Az én magasságom ehhez képes elég alacsony, elképzelhető, hogy fogok még nőni. 5cm-t még szeretnék. Egyébként későn érő típus vagyok, fejlődésben egy kicsit le vagyok maradva a kortársaimtól.

2013. nov. 28. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
ÓRISSTENN apukád 193cm,ha nincs HGH hiányod akkor neked is legalább 180cm meg kell majd lenned ha nem 190-nek.Nagyon ritka az olyan hogy valaki kisebb az apjánál nemhogy 20cm-vel...Ne félj még nőni fogsz mint állat,a kor meg nem jelent semmit,lazán lehetsz annyira érett mint egy 14-15 éves ha ez van a genetikádba belekódolva...
2013. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen én is ezen csodálkozom :) remélem, hogy igazad van, nem szeretnék ekkora maradni. köszönöm a választ :)
2013. nov. 29. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:
fiúk általában 22-23 éves korukig nőnek
2013. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!