Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek fáradság ellen,...

Mit tegyek fáradság ellen, rossz közérzet ellen és az ellen hogy nincs étvágyam?

Figyelt kérdés

Úgy tudom ezeket a tüneteket okozhatja a vashiányom de 3 hónapja szedem a vastablettát és úgy gondolom ennyi idő alatt történnie kéne valaminek. Reggelire alig eszek valamit mert érzem hogy éhes vagyok de nem kívánok semmiféle ételt. Délben és este ugyanígy. Az iskolában nagyon nincs alkalmam inni ezért naponta nagyon keveset iszok. (de furcsa módon ritkán vagyok éhes és szomjas)

A válaszokat előre is köszönöm!


2015. máj. 10. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedjél B-MAX vitamint is. Ha nem vagy szomjas, akkor is inni kell! Sportolj napi szinten, ez meghozza az étvágyadat.
2015. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az is a probléma hogy zöldséget és gyümölcsöt gyakorlatilag nem eszek, mert nem szeretem egyiket sem.
2015. máj. 11. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!