Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a hasam?

Miért fáj a hasam?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel arra keltem fel hogy fáj a hasam.Olyan volt mint ha hasmenésem lenne de nem kell mennem wc-re.Aztán 2 ora mulva elmúlt de este megint elkezdett nagyon fájni alul jobb oldalt és a gyomromnál.Sokat kell bofönöm és pukiznom.

MA reggel még fáj egy kicsit a gyomromomnál.Még mindig kell böfögnöm.

Mi lehet a probléma?



2015. máj. 6. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, főleg ha 1-2 nap alatt elmúlik. Lehet nagyon puffasztó ételt ettél. Ha többször előfordul akkor érdemes naplót vezetni, az segít rájönni mi lehet az az étel(ek) amire így reagál a hasad.
2015. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az esetleg nem lehet hogy a napokba nagyon sok mazsolát megettem?
2015. máj. 6. 10:26
 3/3 anonim válasza:
Nem hinném, hogy a mazsola lenne a baj. Az előttem szólót tudnám ismételni, valószínűleg olyan ételt ehettél, ami felpuffasztott, vagy valami bélrendszeri problémád is lehet (bár ez ritkább). Gyógyszertárban lehet kapni erre vény nélkül elég sok gyógyszert, az talán segíthet, ha előfordul még ilyesmi. Akár anyagcsere gyorsító dolgok is segíthetnek. Főzz zöld teát, igyál meg belőle napi 3-5 dl-t, és szerintem nem lesz baj :)
2015. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!