Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is tapasztalta, hogy az...

Más is tapasztalta, hogy az orvosok nem teszik oda magukat eléggé?

Figyelt kérdés
Sajnos egyre több ilyen tapasztalatom van. Nekem kell utána járni a gyógymódoknak és azt látom, hogy a nyugati orvoslás eddig nem vált be. Teljesen más módszerek Melyek nem elfogadottak hoztak javulást.
2015. máj. 4. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
most a nyugati orvoslással van problémád vagy az orvosok hozzáállásával?
2015. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából mindkettővel.
2015. máj. 4. 11:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Van, akit nem érdekelnek más gyógymódok.

Van, aki nem akar magának zűrt és nem ajánl más gyógymódot.

Van, aki nagyon tájékozott és érdeklődő, ők szoktak ajánlani kiegészítő gyógymódokat. De ez csak kiegészítés, nem helyettesítheti az orvosi kezelést.

Szerintem az orvosok sem egyformák, van mindenféle köztük is.

2015. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen ez biztos, de az elkeserito hogy több mint egy éve tudják mi a baj, nem sürgetik a kezelést és a fényre derítést...
2015. máj. 4. 11:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztaltam. 4 éve fütyülnek a csalánkiütésemre.
2015. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor másik orvos kell keresni, másik rendelőt, másik kórházat. Ég és föld lehet a különbség egy-egy osztály között.
2015. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Erre specializálódott helyen vagyunk, amúgy már voltunk sok helyen..

Gyakorlatilag mindenhol felvallrol vettek

2015. máj. 4. 11:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Ők is emberből vannak. Nem lehet általánosítani. Nekem mindkét fajtából van tapasztalatom.
2015. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

abszolút.


de azt ne várd, h sokan beismerjék. a magyar ember birka ,és szeret nem tudomást venni a problémákról.


az átlag orvos sajnos flegma és nemtörődöm, nem is érdekli a páciens.


de ennél sokkal nagyobb probléma, h sajnos nem is nagyon értenek hozzá. és ebben semmi túlzás nincs. sajnos elég sok orvosnál jártam az utóbbi időben, és többségük még az egyszerűbb betegségek tünetei is keverte, vagy nem tudta.


ha pedig nem tudnak rájönni,h mi bajod van, akkor elkezdenek "pszichés" okokra gyanakodni.


ha meg kéne operálni vagy eltörne vmim, orvoshoz mennék, de amúgy az átlag orvos receptet tud írni és elküldeni vizsgálatokra, gondolkodni azt nem nagyon.


egyébként ezért is megdöbbentő az orvosok beképzeltsége, mert pont ők azok ,akik legkevésbé értenek ahhoz, amit tanultak.

2015. jún. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Erre specializálódott helyen vagyunk, amúgy már voltunk sok helyen..

Gyakorlatilag mindenhol felvallrol vettek"


engem is. de mondok jobbat: én bölcsész végzettségekkel jöttem rá,h a nagymamám gluténérzékeny, a tisztelt gasztroenterológus főorvos úrnak ez évek alatt nem sikerült.


de az sem volt semmi, amikor anyám munkatársát pszichiátriára akarták küldeni a zavartsága miatt, de aztán az internet segítségével rájött, h Lyme-kóros.

de órákig tudnám sorolni.

2015. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!