Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Mit csinálja...

Mi lehet a bajom? Mit csináljak? 10 éve megy a hasam, de az orvosok semmit nem tudnak.

Figyelt kérdés
Körülbelül 13 éves korom óta van ez a probléma. Van mikor napi szinten megy a hasam, van mikor hetente párszor. Régen az első pár évben mindig naponta este 7 óra körül jelentkezett, de mostanra teljesen random. Hirtelen jön, előtte semmi bajom nincs. Iszonyatosan görcsöl a hasam, néha annyira fáj, hogy hányok is tőle. Nagyon szenvedek tőle, falat kaparom mikor ez történik, majd elájulok úgy fáj... Minden esetben hasmenéssel jár a fájdalom és 1-2 óra alatt lezajlik, utána megint semmi bajom nincs. Teljesen mind egy mit eszek. Rengeteg vizsgálaton voltam már, tükrözések, vérvétel, uh, de az egyetlen dolog amit találtak, hogy picit sok a savam... Nem szedek semmi gyógyszert. Nagyon tanácstalan vagyok, már teljesen megkeseríti az életemet , sosem tudom mikor jön újabb "roham", csomószor volt, hogy munkahelyemen lettem rosszul. Nem bírom tovább... Mit tegyek?

2015. ápr. 30. 20:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A biorezonancia kamu.


És még a kamu is (nyilván nem azért mert jó) közelebb jár a valósághoz mint a gasztroenterológia idejétmúlt, megbízhatatlan módszerei? Meggyőző.


A gluténérzékenység kimutatására használt teszt azért nem működik, mert gluténérzékeny embereknél jelez negatívot. Mert még nem tudják teszttel kimutatni ezt az állapotot, mégis eljátssza a sok öntelt 'szakértő', hogy ők ki tudják mutatni. De ahhoz már kevesek, hogy megértsék és tudatosítsák magukban a korlátaikat.


A laktóz tesztről meg leírtam a saját tapasztalatomat. Végtelenül primitív teszt, hidrogén kilégzés, egy mobil műszerrel mérik.. és egy ilyen egyszerű dolog sem működik, legalábbis nálam pont nem.


Ez mit árul el a nyugati orvostudomány diagnosztizálásáról? Kérem vissza a tb-be fizetett pénzemet, ismerek olyan kínai orvost aki jobban megérdemli..

2015. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Gasztro 825 probiotikumot kellene folyamatosan szedned fél évig. Sajnos elég drága, de nekem ez segített.
2015. ápr. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

IBS-ről hallottál már?:

[link]

2015. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
háhá..igen..a kínaiak, akik újraélesztés gyanánt a csuklót nyomogatják. tényleg megérdemelnének mindent.
2015. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy fél évig kéne szednie probiotikumot. És miért ne lehetne jó más fajta is?

Nekem már egyetlen tabletta (ez vitamintabletta amit én szedek néha, amiben van probiotikum is) is elmulasztja a hasmenést.

Általában két hetes kúrát ajánlanak egyébként.

2015. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Meg a fingósságtól is megszabadít. Hihi. Bocs, most ilyen viccesen volt kedvem írni.
2015. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"a kínaiak, akik újraélesztés gyanánt a csuklót nyomogatják."


A csuklónál lefutó bizonyos meridiánok stimulálása hatással van a szervezetre, ez alapműveltség, ezt még én, buta élelmiszermérnök is tudom.


nyilván van, mikor erre van szükség és van, mikor szívmasszázsra, lélegeztetésre (a szívmasszázs, lélegeztetés olyan primitív újraélesztési módszer, hogy a keleti gyógyászat fényévekkel megelőzi. Szóval a mellkas kompressziója, levegő bejuttatása a tüdőkbe, ez egy óvodás szintje igazából.. nem ez a gyógyítástól elvárt szint)


Viszont amit a nyugati orvoslás csinál azért, hogy ócska, mérgező gyógyszarrokat el tudjon bartelozni, az undorító, mellesleg gyógyítás szempontjából teljesen ineffektív, mert inkább betegségeket okoz (azokra új gyógyszereket lehet eladni. mármint másokat, mert új gyógyszerek jó ideje alig vannak, a régi hatóanyagokat variálják, ezt marketingben látszat innovációnak nevezzük)

2015. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

az a gyógyszercégek pénzéhsége miatt van leginkább. meg agyon hirdetik a sok gyógyszart és a betegek már követelik, gyakran láttam ilyet, hogy az orvos nem is akart semmit felírni, de a beteg követelte, hogy írjon már fel valamit...

amúgy meg konkrétan azt mondta egy előadó a kínai orvoslás című kurzuson, hogy újraélesztéskor a leghatásosabb a csukló kompresszió és nem is kell szívmasszázs.

2015. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az orvosi egyetemeken idióták és sérült emberek tartanak előadásokat, ezt magamtól is megtippeltem volna. Ez még nem a keleti orvoslást minősíti, de a nyugatit, ahol ilyeneket engednek előadni.. arról nemtom mit árul el..
2015. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

a 45%-os kicsit indulatosan fogalmaz, de sajnos van igazság abban ,amiket ír.


a hozzáállás egy dolog, de a legtöbb orvos tényleg teljesen sötét, semmire nem tudnak rájönni, a vizsgálatok meg nagyrészt megbízhatatlanok.


a legnagyobb probléma az, h orvosokat nem tanítják holisztikus szemléletre gyakorlatilag képtelenek arra,h az egész embert nézzék, a szerteágazó tünetek között összefüggéseket szinte soha nem találják meg.


és az is igaz, h sajnos valószínűleg neked kell rájönnöd kísérletezgetéssel.

ahogy az egyik válaszoló is írta, elég sok minden lehet. de nem részletezted, h pontosan milyen vérvételen voltál.

2015. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!