Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kit tud segíteni nekem tottó...

Kit tud segíteni nekem tottó kérdésekben segítséget adni? Kéne segítség egy egészségnapos vetélkedőre, bővebben lent és aki tud kérem segítsen?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó h egy kívz tottót szeretnék csinálni ami kell a sulis vetélkedőre.Ez az egész sulira kiterjed és egy tottót szeretnék csinálni.Nagyon durva és megdöbentő adatok elé szeretném szembesíteni a diákokat!!!ebben szeretnék segítségeket kérni hogy hol találok durva adatokat amire felvigyelnének és sokkolnák őket?
2010. febr. 21. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Első segítség: totó és nem tottó!
2010. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most konrétan mit is szeretnél? A totó az a sportfogadás egyik fajtája. Milyen adatokat szeretnél és mire?
2010. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A totót nemcsak sportfogadásra mondják, hanem mindeféle tippelős játékra.
2010. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
olyat h van egy kérdés és mondjuk lehet választani 4 dolog közül.Mondjuk egy 2 literes kolában hány darab kockacukor van?(8 darab) és akkor ott van 4 választási lehetőség.ilyen ledöbentő adatok szeretnék velük közölni
2010. febr. 21. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt biztos találsz valamit: [link]
2010. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na hogyan sikerült? megosztanád velem milyen kérédseket tettél fel? most én is ugyanilyen cipőben járok mint te, vetélkedőt szervezek, és nagyon megtetszett az ötleted! Tanulnak is belőle legalább. Privátban is írhatod, ha nem szeretnéd a nagyközöndéggel megosztani ;) Előre is köszi!!
2011. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!