Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrvérzés után kilehet fújni...

Orrvérzés után kilehet fújni a orromat?

Figyelt kérdés

Voltmár hogy vérzett az orrom, de nemmertem kifúni mert féltem hogy újból vérezni fog.

A kérdés azlenne hogy ez hülyeség, vagy tényleg hagyni 1-2 napig?



2015. ápr. 16. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Van valami abban, amit mondasz. Amikor vérzik az orrod, egy kis hajszálér elpatta belül, és abból jön a vér. Akkor áll el, mikor végre be tud alvadni az ér. De az alvadék eleinte nem olyan erős, ha orrot fújnál, elmozdulna a helyéről, és újra vérezni kezdene. Azonban egy-két óra alatt megerősödik, és utána már nyugodtan fújhatod, de azért óvatosan. Az egy-két nap várakozás szerintem túlzás, de tapasztald ki, lehetnek egyéni különbségek.
2015. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni Nasivin ( ha jól emlékszem a nevére, de a gyógyszerész tudni fogja) nevű orrkenőcsöt. Ha gyakran vérzik az orrod, ezzel tudod kezelni. Vagy menj el az orr-fül-gégére, és mutasd meg.
2015. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!