Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Mit tehetnék az ellen,...

SOS! Mit tehetnék az ellen, hogy tesi után nagyon látszik a hajamon az izzadság?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesít, kicsit olyan mintha zsíros vagy vizes lenne a hajam tesi után.

Már fogalmam sincs, hogy mit tehetnék ez ellen, minden választ nagyon köszönök előre is!

15/L



2015. ápr. 12. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az izzadság ellen nem nagyon tudsz tenni semmit. Ez egy természetes folyamata a testnek, ha nagyon felhevül, felmelegszik a munka vagy a tesióra utána, akkor természetesen izzad, hogy ezzel a párával hűtse le a testet, és ne legyen beteg. Vigyél magaddal egy kis töröközőt, vagy papírtőrlőt, és tesi után töröld át a hajadat, és a nyakadat. Így hamarabb száradsz meg. Más módszer sajnos nem nagyon van.
2015. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Igen én is attól tartottam, hogy nincs igazi megoldás, csak reménykedtem. :(

2015. ápr. 12. 13:55
 3/9 anonim válasza:
40%

A zsíros hajra jó módszer még a hintőpor is.

Kicsit teszel a tenyeredbe,összedörzsölöd a kezeddel és belemasszírozod a hajtövekbe.

2015. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vizes hajra ne próbálj hintőport rászórni, mert összecsomósodik! A hintőport csak száraz, de zsíros hajra lehet szórni. Valamennyit segít a haj zsírosságán, de a haj elveszi a csillogását, frissességét.
2015. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Moss hajat/zuhanyozz le tesi után (ha időd engedi).
2015. ápr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Copfozd össze a haja, úgy nem annyira látszik. Én is ezt szoktam csinálni. :)
2015. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Sajnos nincs időm lezuhanyozni tesi után, én is be szoktam copfozni :)

2015. máj. 19. 17:32
 8/9 anonim válasza:
Na, mi a helyzet ? :)
2016. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kicsit javult a helyzet, már nem olyan vészes szerencsére, talán egyszerűen kinőttem ezt :)
2016. jún. 4. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!