Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tyúkszemre gyógymód?

Tyúkszemre gyógymód?

Figyelt kérdés
Több éve mindkét lábamon van 2-3 tyúkszem. Az egyik "szélen van" a lábujjam tövénél, talpi részen és már ha lehet ilyet mondani, mintha nyomná már a csontomat. 1 éve ott még kettő tyúkszem volt egymás mellett és kiműtötték. Mivel rossz a lábamba a vérkeringés, így kitolódott egy hónapra a varratszedés, mert nem gyógyult normális ütemben a seb. Egyébként más helyen normálisan gyógyul, csak a lábamnál nem. Az egyik tyúkszem visszajött. Próbálkoztam tapaszokkal, keralittal (remélem jól írtam le a nevét) és egyéb "csodaszerekkel", de egyik se hatott, mert volt, hogy 3 doboznyi tyúkszemtapaszt elhasználtam, de meg se mozdult. A "csepegtetősökkel" az a bajom, hogy félig kijön tőlük a tyúkszem, de ugye azoknál reszelni kell és egy idő után nem tudom reszelni, mert annyira mély a kis lyuk a tyúkszemnél, hogy a reszelő nem fér már oda, nem éri el a tyúkszem további részét, így egy idő után már nem tudom továbbreszelni. Megmutattam már bőrgyógyásznak, pedikűrösnek, mindenki tyúkszemet mondott. De hogy visszanőtt műtét után is, elkeserítő... Mit csináljak még?

2015. ápr. 12. 02:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!