Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szedhetek biovanne szépség...

Szedhetek biovanne szépség vitamint?

Figyelt kérdés
13éves vagyok.Szeretnék szedni biovanne-t,de nem vagyok benne biztos hogy szedhetem-e.A hajam nagyon hullik,nagyon rondák,és tördezettek a körmeim, és ugy hallottam bőrre is jó.Mellesleg az se lenne baj ha felszednék pár kilót..Köszönöm előre is!

2015. ápr. 9. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább több ásványianyagot, és vitamint vigyél a szervezetedbe. Sok gyümölcs zöldség víz sokat segít
2015. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gömbicica ***** válasza:

először a táplálkozásodat gondold végig!


abból tud épitkezni a szervezet, amit adunk neki.

inkább egyél gabonákat, -köles, hajdina és társaik- zabpelyhez.. csirákat zöldséget gyümölcsöt.


A köles -a gabonák királya- pl. csodákat képes tenni a szervezettel.


[link]


[link]


és sokkal olcsóbb)


egészségedre. jó szivvel ajánlom :-) és finom is!!!

neten a köleskásán kivül biztosan találsz bőven receptet)

2015. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. ápr. 9. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Sosem fog eljutni mindenkihez, hogy ma már nincs az az egészséges táplálkozás, amivel elegendő vitamint lehetne bevinni a szervezetbe. Jó, de nem elég!

Ha valóban megfelelő mennyiségű vitamint akarsz bevinni, akkor felejtsd el ezeket a bolti sz..rokat. Vitaking, vagy Lenkei vitamint fogyassz és ne a mendemondáknak ülj fel, hanem kérdezz olyanokat, akik évek óta ilyeneket szednek! Olvasd el Dr Lenkei Gábor könyveit a vitaminokról, a vitaminellenes világról és az okokról!

2015. ápr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!