Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 173,7cm-hez nagyon kevés...

173,7cm-hez nagyon kevés 48-49 kg?

Figyelt kérdés
Nagyon csontos vagyok ...mindenki azt modja milyen sovány vagyok stb ,ami furcsa ,mert néha belenézek a tükörbe és teljesen soványnak látom magam és mondom magamban h hízni kéne ,mert ez már nem normális....de van h belenézek és kövérnek látom magam..akkor meg nagyon ...nem értem mi bajom van ,a lábamra is megkapom mindig h pálcika ,de én pont nem úgy látom....ez baj?

2015. febr. 27. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
kórosan
2015. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni h 15/L vagyok

Komolyan 1.? De mit tudok ellene tenni? Jó ...nem eszek nagyon sokat ,de azért tényleg eszek

2015. febr. 27. 22:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk elmész egy pszichológushoz? Aki rendbe teszi az anorexiádat, meg irányítottan enni kezdesz, nem néha, hanem napi 5-6x, ebből kettő főétkezéssel.


Vagy meghalsz a hlyeségedben. Bár az lassú és fájdalmas lesz.


Anyádék amúgy hol vérben vannak ilyenkor? Az én gyerekem lennél, már RÉG orvoshoz vittelek volna.

2015. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már voltam orvosnál ...csak nem emiatt, 5hete nem voltam suliban sem ,de ez mind1 , az anyukàm nagyon ideges ,de az orvos szerint nincs anorexiám ,mert meg van minden tápanyag stb...nem tudjuk miért fogyok...rendesen eszek nagyon oda van figyelve rám ,meg kérdezte tőlem szépen az orvos h van e valami baj ...de nem dugom el az ételt,hányom ki...mostmár tudom h sovány vagyok...de már meg van miért:) szerencsére
2015. febr. 28. 14:48
 5/9 anonim válasza:
Én 185 cm és 52 kg vagyok én eszek sokat próbálok változatosan is étkezni, de mégse hízok. Én ezt örököltem szerintem anyától nagyapától. Én mindig nagyon soványnak látom magam.
2015. márc. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
És 16/f
2015. márc. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:)
2015. márc. 1. 11:03
 8/9 anonim válasza:
az nagyon kevés,ha 10 kilóval több lennél kb az lenne a normális!!!
2015. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet h én ilyen alkat vagyok? Mert sokat eszek
2015. márc. 1. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!