Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ad így is anyának igazolást?

Ad így is anyának igazolást?

Figyelt kérdés

beteg vagyok de járok suliba anya azt mondta ma lehet elmegyünk orvoshoz,de én nem akarok inkább gyogyszert iratok fel magamnak. amugy is tudom mi a bajom.

ha anya menne be az igazolásért neki is adnak?mert az osztálytársaimnak ad csak meg kell mondani mettől meddig szeretnénk kérni!



2015. febr. 24. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

"de én nem akarok inkább gyogyszert iratok fel magamnak. amugy is tudom mi a bajom. "


Kedves pirinyó orvostanhallgató!

Jobbulást.

2015. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mégis ki volt az a nagyokos, aki azt mondta neked, hogy az orvos látatlanban puszira felírja neked az orvosságot?
2015. febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

erről eszembe jut:

Egyszer a második fiam beteg volt és én vittem orvoshoz. Rutinos apukaként soroltam a dokinéninek a tüneteket, a betegséget és a szükséges gyógyszereket. Mikor végeztem doktornéni kedvesen rámnéz: "Azért megvizsgálhatom a gyermeket?" :)


ez csak úgy eszembe jutott most

2015. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!


Nálunk is volt hasonló a nagylányomnál, csak ott a doki megkérdezte tőlem, hogy segítenék-e neki most az asztalon megműteni a lányom vagy inkább tapasztalt orvos végezze műtőben?!


Jót nevettem, de megértettem a célzást :D

2015. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!