Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szombat éjjel 4 napja bevettem...

Plútusz kérdése:

Szombat éjjel 4 napja bevettem egy háromszög alakú S jelzésű (Superman) tablettát alkoholos állapotban!?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, hogy rajta marad az ember vagy hasonló? Furcsán érzem magam. Picit könnyűnek és lassaban reagálok pl a kérdésekre is. Valaki segítsen élet már ilyet vagy hasonló remélem elmúlik ez?!
2015. febr. 18. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Elég hülye voltál... ha ez a bajod, akkor a hánytatás már biztos nem segít, felszívódott. Mondjuk nem hinném hogy ennyi ideig lenne hatása..

várj vele... igyál sokat, fogalmam sincs. Más bajod nincs?

2015. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem fáj semmim meg én is olvastam róla, hogy elmúlik a hatás... de szerinted így agykárosodást okozhat vagy pánikbetegséget, depressziót stb? picit mintha személyiség zavarom lenne... de lehet túl stresszelem...egyébként nem drogozom...
2015. febr. 18. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha már olvastál róla, azzal is tisztában lehetsz, hogy más kábítószerekkel, alkohollal együtt akár halálos kimenetelű is lehet, és egyáltalán önmagában, kis dózisban is toxikus.


Rövidtávon könnyen vezet kiszáradáshoz, így támogatom az #1-es javaslatát, miszerint igyál sokat.


Hosszútávon igenis vezethet máj-, vese-, és agykárosodáshoz, mentális problémákhoz, beleértve a depressziót és szorongást, memóriaproblémákat.


Egy idő után, ha nem érzed múlni ezt, talán nem ártana orvoshoz fordulni...


Azt nem is ecsetelem, hogy hülye voltál. Magadtól is tudod.

2015. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem drogozol, de azért ezt muszáj volt bekapnod! Mert különben mit szóltak volna a "haverok".


Igazi kretén vagy!

2015. febr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó ezt kiírni nyilvános fórumra?
2015. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az agy károsodás már előtte meg volt neked. Mert nem vetted volna be.
2015. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége? Jobban lettél?
2015. máj. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a faszt érdekli
2016. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen felírt a háziorvos cinket vasat vitaminokat és kb rá 3 4 napra elmúlt ez a fura érzés a fejemben. Ti meg sok idaiót kommentelő kívánom járjatok egyszer úgy mint én akkor nem lenne ekkora pofátok.
2016. okt. 17. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!