Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Svédmasszázsra tervezek...

Svédmasszázsra tervezek menni, mire számítsak?

Figyelt kérdés
wellness hetvegen fogok teljes test svedmasszazsra menni (a csomaghoz jar) es meg sose voltam ilyenen. Kerdeseim: 1. A teljes test egeszen pontosan melyik testreszeimre tejded ki? 2. Mennyire kell levetkoznom? 3. Mennyire leszek letakarva, a masszor mennyit fog latni belolem? 4. Idopontfoglalaskor szabad-e kerni, hogy ferfit vagy not szeretnek? Koszi a valaszokat! :) 17/L

2015. febr. 17. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ha gondolod írj egy üzit és leírom neked :)
2015. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokféle lehetőség van, függ a helytől, az ottani szokásoktól, a masszőrtől és tőled is.


A legfontosabb szabály, hogy semmi olyan nem történhet, amit nem akarsz! Bármikor mondhatod közben is, hogy ezt nem. Ha olyat csinál a masszőr, ami kérdéses lehet, és nem kérdezte meg előtte, hogy szabad-e, akkor ott már gyengülhet a bizalom. Semmiképp ne érezd úgy, hogy ő parancsol, mert te vagy a vevő!


A teljes testmasszázsnak illik a teljes testre kiterjedni, kivéve a mellet, nemiszervet, hasat (az utóbbinál simítéás megengedett).

A betakarás függ a hőmérséklettől is, de alapesetben illik az éppen nem kezelt részeket betakarni, és különösen a már megmasszírozott részeket, hogy melegen maradjanak. A masszőr meg is kérdezheti. Függ a hőérzetedtől és a szeméremérzetedtől is.


Azt fog látni belőled, amit engedsz, hiszen már tisztáztuk, hogy csak az történhet, amit te akarsz. Ebben nagyon különbözőek az emberek, a masszőrök is, de nem parancsolhat rád, hogy vetkőzz meztelenre. Ha rám hallgatsz, megteszed, vagy legalább félmeztelenre, mert minél nagyobb testfelülethez fér a masszőr ruha nélkül, annál hatékonyabb a masszázs, és a masszőr előtt igazán fölösleges szégyellősködni, neki az a munkája, hogy a testeddel törődjön. Levetkőzve se feltétlen lát mindent, ha be vagy takarva. Odamehetsz bikiniben is, és amikor a hátadat masszírozza, akkor kiköti, a végén meg beköti vagy elfordul, amíg felöltözöl. Én már nagyon sok nőt masszíroztam úgy, hogy semmit se láttam a mellükből. És persze fordítva is. A legfontosabb, hogy biztonságban érezd magad, különben nincs wellness, és nincs értelme a masszázsnak.


Üdv: egy gyógymasszőr

2015. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2015. febr. 19. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!