Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől alakulhat ki a torokban...

Mitől alakulhat ki a torokban "korgás"?

Figyelt kérdés
Amit nem lehet irányítani és olyasmi hangot az mint a büfögés. Nekem pl megFázáskor állandóan ez van és nagyon zavaró. De nem tudok mi tenni ellene.

2015. febr. 17. 17:18
 1/9 anonim válasza:
Nem tudom mi lehet, szerintem menj el orvoshoz ő biztos tudja, hogy miért van ez.
2015. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sejtem mire gondolsz, több okból van, nekem akkor szokott lenni, mikor az orrom elvan dugulva nátha idején, és csak a számon tudok levegőt venni, vagy remélem tudod, hogy amikor megfázásnál az orrodból csúszik hátra a torkodba "valami" az a taknyod, és irritálhatja a torkodat, vagy mert vírusos.
2015. jún. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom egyre gondolunk e, mert nekem még az orrfolyás előtt jelentkezik, szinta csak ha kapar a torkom. Néha szénsavas italok elfogyasztása után is érzem, ezért nem értem hogy mi lehet az összefüggés?!
2015. jún. 1. 01:04
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Szénsavas víztől/üdítőktől a földön fekszem, fáj a gyomrom és csikar a torkom tőlük, a sok szervetlen ásványi anyag ami bennük van, nem bomlik le, nem bírja raktározni a szervezet, ezért lehet.
2015. jún. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ez van, az a vicc hogy megfázásnál ez mégdurvább nálam.
2015. jún. 1. 10:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor kezet foghatunk, igyál szénsavmentes üdítőket, 2-3 nap és már nem fog fájni :) saját tapasztalat
2015. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán iszok szénsavasat, pont emiatt :)
2015. jún. 1. 10:55
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet rák menj orvoshoz
2015. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem rákot ettél,attol nem hiszem.

Sok kaja,estefelé, ill reflux,

2017. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!