Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tényleg heroin...

Szerintetek ez tényleg heroin vagy valami más?

Figyelt kérdés

A testvérem azt állítja, hogy azt csinálja, de ahogy utána néztem az nagyon drága, Ő viszont 5.000 Ft - ért vesz egy adagot. Volt hogy találtam nála valami barna szivacsos állagú dolgot, gondolom az lehetett az, illetve ott van a tűszúrás nyoma is a karján és találtam már teli fecskendőt is ami barna színű cuccal volt tele. A másik kérdésem, hogy ha ez az, akkor mikor erősebb, ha kevesebb vagy ha több van a fecskendőben? Volt, hogy 0,3 - at láttam, de most 0,7-et.

Aggódok, hogy mi lesz ennek a vége. Folyton hiteget mindenkit, hogy leszokik, de egy nap és megy az újabb adagért.


2015. febr. 12. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az-e, de siman lehet. Ha viszont herka, akkor arrol ne is almodjon hogy segitseg nelkul leszokik, a legnagyobb fuggoseget okozo drog egyike.
2015. febr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez így megy. Lehet egy adagot is kérni, és az 5000.

1g az persze 15 000 körül van, de az van vagy bő 3-4 vagy több adag, attól függ, mióta tolja. Sőt szerintem lehet 3000ért is kérni egy minimált. A dílerek tudják hogy megy ez. Ha ő nem adna egy keveset, menne máshoz, az meg neki nem jó, szóval inkább még némi hitelt is adnak, csak az érdekli, hogy mindig tőle vásárolj. Egyébként nem tudom, mekkora adag a 3 vagy a 7 mili, de némi tájékoztatást tudok adni erről a szerről. Ez már nem olyan, mint a kokain, hogy bár isteni jó, csak hétvégente tolod, vagy csak partiban néha, aztán 30 fele már egyáltalán. Ez már egy teljesen más világ. Amit a többi drogról összehazudnak a felvilágosító gyökerek, akik azt se tudják miről beszélnek, azoknak a hazugságoknak szinte mindegyike igaz viszont a heroinra.

Bár én nem próbáltam, de ismerősöktől hallottam néhány dolgot, akik próbálták. Ez már annyira jó érzés, hogy utána napokig szürke és sivár lesz minden. Semmiben sem leled örömödet, amiben korábban. Még ha nem is kattansz rá egyből, gyakran eszedbe jut életed végéig, hogy milyen jó volt, és de jó lenne megint. Olyan túlvilági nyugalmat és kielégülést ad, ami messze felülmúl bármilyen drogot.

De ezt el sem lehet mondani. Még ha részletesen megfogalmaznám, akkor sem érthetnéd meg, amíg ki nem próbálod. A testvérednek már lőttek sajnos arra készülj fel. Még ha le is szokna, lelketlen maradna egész életére.

Már kihalt belőle az életérzés hidd el, még ha csak nem rég óta is tolja. Én csak a kokaint próbáltam párszor, de már azt is évekkel ezelőtt, meg egyszer kétszer gombát, meg már nem is füvezek, pedig régen éveken át minden este ment, de hogy ezt kipróbálni??? Ki az aki ennyire tájékozatlan, hogy kipróbálja ezt a szrt?

Egyébként ismerek olyanokat, akik próbálták intravénásan is, de ők inkább az amfetamint szeretik, mert ők pörögni szeretnek. Azt is lövik az állatok. Szóval ilyen is van.

Viszont, ha te inkább a nyugtatókat szereted, mint az élénkítőket, ki ne próbáld, mert ha nem is kattansz rá, de életed végéig vágyni fogsz rá.

2015. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok


Azt még hozzátenném, hogy egyszer kórházban kaptam intravénás morfiumot, meg utána tablettában szedtem otthon párszor. Már az is iszonyú jó. Évekkel ezelőtt történt, de azóta is arról álmodom, hogy de jó lenne megint, csak tudom, hogy nem szabad, mert még élni szeretnék.

Viszont a heroin az még jobb a morfiumnál, tehát képzeld el mit érezhet a testvéred. Ő már sosem lesz az, aki régen, hiába szokna le. Meg miért szokna le???

Térjen vissza a fájdalmas életbe, miután megtapasztalta a menyországot? Minek?

Egyébként gondolom, minden nap megfogadja még magának is, hogy többet nem, csak még most utoljára, de aztán amikor jön az éhség, akkor ugye enni kell.

2015. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szintén előző vagyok


Hogy hasznosat is mondjak, keresd fel személyesen a kékpont

drogambulanciát. Ott minden kérdésedre tudnak majd válaszolni.

2015. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is morfint próbáltam intravénásan. Nincsenek szavak arra a csodálatos érzésre amit az adott, utána hetekig nem gondoltam semmi másra csak arra. Egy ismerősöm aki évekig tolta az ópiátokat azt mondta, hogy a heroin kb 80szor erősebb mint a morfin. 80szor!!! Aki azt kipróbálja annak nagyon nagy akaraterőre van szüksége hogy leszokjon és persze segítségre. Ráadásul a legnehezebb nem az, hogy leszokjál róla, hanem az hogy ne szokjál vissza rá. Ezért igazából a heroinistákat 5 év szermentes élet nélkül tekintik ténylegesen leszokottnak. A heroin bizony egy barna dzsuva. Az 5000 is reális. Már 1500-ér is lehet kapni de az alig tartalmaz heroint helyette mindenféle mást ami még rosszabb. És lehet 8-9000 is venni az meg már nagyon tiszta. Ezek egy adag (kb 0,25 g-ra értendők).

Hogy a fecskendőben mennyi van az semmit sem jelent, ha több vízzel oldotta föl akkor több van a fecskendőben. Lehet, hogy még próbálgatja, hogy hogyan a legkényelmesebb beszúrni. Kérj segítséget ezzel foglalkozó szervezetektől. De sajnos el kell, hogy mondjam, amíg a testvéred nem akar leszokni addig a világon senki nem tudja leszoktatni.

2015. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!