Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik az erősebb kábító,...

Glol~ kérdése:

Melyik az erősebb kábító, heroin vagy a kokain?

Figyelt kérdés
Melyik a legerősebb kábítószer?

2014. márc. 1. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem egy kategóriába esnek, mivel a kokain "pörgető", élénkítő. Ezzel szemben a herion szó szerint kábít, szedál (pláne nagy dózisban).
2014. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A heroin.A kokaintól felpörögsz, de a heroin úgy kiüt, hogy csak le vagy ülve és nézel, flesselsz.Nem a legerősebb halucinogén-hatású, de a legerősebb kábítóhatású az a heroin.
2014. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A heroin erősebb a kokainnál és nagyobb függőséget okoz, szerintem ez a legerősebb kábítószer.
2014. márc. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
heroin erosebb!
2014. márc. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kokain felpörget, parti drog. Eközben, miután beadtad magadnak a heroint, az egész testedben az orgazmus több ezer szeresét fogod érezni (legalábbis így szokták leírni). Heroinra nagyon könnyű rászokni, 1-2 alkalom után már a rabja vagy. Szóval, szerintem a heroin a rosszabb. Nem beszélve arról, hogy nagyon könnyű belehalni.
2014. márc. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A heroin. Iszonyat hamar függőséget okoz, és ha a rabjává válsz, nagyon nehéz leállni vele! Nekem 4 évbe telt mire teljesen letudtam tenni, viszont a mai napig kisért a vágy hogy újra hozzá nyúljak.
2014. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem. A legerősebbek és legálnokabbak a benzók! pláne hogy orrba-szájba felírják őket.
2014. márc. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!