Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már 2 napja hogy nem tudok...

Már 2 napja hogy nem tudok kakilni? Baj ez? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Egy ideje már nem jön olyan könnyen de sosem volt mèg olyan hogy 2 teljes napig nem jött volna.Pont az elött kèrdezte az egyik barátnőm,h van e rendszeresen szèkletem. Lehet hogy csak beparáztam ès lelki okok miatt nem jön?

2015. febr. 11. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
egyel valami fozelekfelet :)
2015. febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nap a rekordom... Valami hülye műsort néztem ami ilyesmiről szólt és szerintem ráparáztam. Egyél sok rostos dolgot, gyümölcsöket pl (azt mondják az aszalt szilva is nagyon jó). De ami nekem segített a végén az a kávé. Fura, mert vízhajtó hatása van ami ilyenkor nem túl jó, de nekem bevált.
2015. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lelki ok miatt is lehet szorulás, legalábbis nekem már volt. 2 nap még nem a világ, ezzel még nem kell orvoshoz menni, igyál több folyadékot, egyél levest, rostos dolgokat, aszalt szilvát, natur joghurtot. Ha esetleg holnap reggel sem lesz, akkor én egy glicerin kúpot ajánlok, az gyorsan kihozza.
2015. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!