Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vérzett az orrom?...

Mitől vérzett az orrom? Komoly a baj, forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Január 28-án szerdán este vérzett az orrom,most szombaton pedig megint.Pár évvel ezelőtt már volt hasonló problémám hogy vérzett az orrom de az orvosom szerint valami allergia,kinövöm,kiirt gyógyszert és elmúlt.
2015. febr. 9. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok mindentől vérezhet (nekem idegesség, vitamin hiány, száraz levegőtől szokott), nem szoktam vele orvoshoz menni. Ha akkor az orvos írt fel rá gyógyszert és attól elmúlt, akkor most is elmennék orvoshoz.
2015. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet megvoltál fázva és az orrnyálkahártyád sérült még. Ha nem erről van szó, akkor menj el az orr- fül gégészetre, adnak rá valamit.
2015. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rendszeres lesz,akkor menj orvoshoz,ír fel gyógyszer
2015. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Ritkán cigizek egy éven ha elszivok 10 szálat kb de alkalmakkor.Az éven először akkor szombaton szívtam el egy szálat és utána kb félórára kezdett el vérezni az orrom. Lehet ennek semmi köze az orrvérzéshez de azért leírom hátha.
2015. febr. 9. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!