Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megfázásra jó az ACC 200?

Megfázásra jó az ACC 200?

Figyelt kérdés
Ma megfáztam, kicsit folyt az orrom, ezért vettem acc-t, de miután megittam, még kétszer annyira folyik. Megittam még egyet, azóta már szinte levegőt se kapok. Azért furcsa, mert mikor anno neocitrant ittam, utána mindig elmúlt egy ideig az orrfolyás. Most is valami ilyesmire számítottam. Segítsetek pls!
2010. febr. 9. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
köptető....
2010. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem kifejezetten náthára való, váladékoldó, köhögésre. Mondjuk, lehet, hogy pont fokozza is a váladékürülést. Maradj a Neocitránnál, ez nem az a műfaj. Egyébként nekem náthára a Chinacisal válik be, három nap alatt nyomtalanul eltűnteti akkor is, ha haldoklom. De nem érzékeny gyomrúaknak való.
2010. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ACC köpetoldó felhajtó. Ha nincs köpet vagy hörghurut akkor felesleges használni. Akkor a citran jobb volna meg sok C vitamin naponta legalább 1000mg.És orrcseppet ami megfogja a folyást.
2010. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kinint nem mindenki tolerálja.
2010. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neocitran (:
2010. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez egy maláriaellenes gyógyszer...Chinacisalis
2013. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!