Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megfázásra melyik a leghatékon...

Megfázásra melyik a leghatékonyabb vény nélkül kapható gyógyszer?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Neocitran, és tudnám ajánlani a naturlandtól a hársfa teát. Nekem nagyon jót tett.
2010. dec. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Forró tea, meleg paplan.
2010. dec. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fokhagyma, méz, aspirin+C, meleg tea, meleg paplan.
2010. dec. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
forró fürdő, amibe teszel vagy egy kiló sót, utána a tea, esetleg az aspirin vagy kalmopirin és be az ágyba...aludni, aludni, pihenni... jól leizzadni, tusolni, vissza az ágyba...
2010. dec. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én neo citrant iszok, ha még nem jött ki a betegség, de érzem h beteg leszek.

2-t egy nap, másnapra semmi bajom.

2010. dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Sajnos a meleg paplan,pihenés,alvás nem igazán jöhet szóba,itthon vagyok egy két éves kislánnyal,apa nagyon sokat dolgozik,sehol a közelben rokon,aki vigyázna rá,úgyhogy marad a tea és a gyógyszerek.Azért is szeretnék mielőbb kikecmeregni ebből,hogy nehogy a kicsi is beteg legyen.
2010. dec. 17. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi megleőzésre az Aflubin-t használjuk, de a fent említettek is teljesen jók! :)
2011. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!