Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen jó küzdősport van?

Milyen jó küzdősport van?

Figyelt kérdés
Mostanság elég ingerlékeny vagyok, sokszor csak egy szálon múlik hogy ne pattanjon el bennem valami és kattanjak be, sokszor az emberek hülyeségei miatt is tele vagyok haraggal, és ezt jó lenne levezetni,megtanulni kezelni, milyen jó önvédelmi, küzdősporti lehetőségek vannak, ami megtanit, önuralomra, rugalmasabbá tesz, ki élesiti az érzékeimet, és akár otthon is lehetne gyakorolni, stressz levezetés kép ? na meg olyan ami élvezetes, ami motivál
2015. jan. 21. 00:46
 1/4 anonim válasza:
Küzdő sportot nem élvezni kell. Persze nem tudom ki hogy van vele. Judo, karate.
2015. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha valamit szeret csinálni az ember azt élvezni lehet
2015. jan. 25. 19:21
 3/4 anonim válasza:
Kemény munka nagyon. Például ha földhöz vágnak gyakorlás közben, nem a legjobb fájó fejjel hazamenni. Beszéltem a volt edzőmmel is. Ő is bevallotta, hogy ő sem élvezi, nem arra való. Persze nem akarlak demotiválni próbáld meg.
2015. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hmm éértem.

hát akkor az is egy kihivás lenne, elérni azt hogy ne vágjanak a földhöz, persze könyü ezt igy mondani, na meg nem kis munka elérni. de ha megvan élvezet lehet egy olyan "képesség hatása alatt lenni. mert gondolom ez is olyan mint a lépcsőfokok, mint minden, kilehet fejleszteni hosszú gyötrelmes munkával hogy elérj egy szintet s hozzászokik a szervezet, s egy időután azt veszed észre hogy mások még próbálkoznak elesnek, te neked meg már rutin szerüen megy. és persze az élvezet is akkor van ha már tudsz "mindent, akkor már szinte játék az egész. legalább is én igy fogom fel, ez a véleményem, de nembiztos hogy igy van. Hát én mondjuk szivesen csinálnék Thai Boxot, bár lehet nem nekem való, mert tényleg elég kemény lehet, viszont biztos keményebbnek is tünnék a hétköznapi életbe, pár hónap elteltével mind fizikailag is, na meg egy erény, biztonságot ad ha elmondhatja magáról az ember h jár box edzésekre. A Kungfu se rossz, ott is adnak technikákat, jártam rövid ideig, nem volt rossz,nem is olyan kemény, csak mondjuk az nem olyan elerjedt a mi hazánkba.. úgyértem sokan inkább a thai boxot választanák

2015. jan. 27. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!