Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túl sokat szaunáztam, most...

Túl sokat szaunáztam, most rosszul vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mai napon vagy 10x szaunáztam, gőzkabinban is jópárszor voltam, most már tudom hogy nagy hülyeség volt, és igen furcsán érzem magam. Nehéz leírni az érzést, mintha egy nagy vastömb lennék, tompán érzékelem a dolgokat, úgy érzem mintha a fogaim ki akarnának dagadni a számból. Nem tudok így aludni. Mit tehetnék?

2015. jan. 17. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyál sokat.
2015. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igyál sok ásványvizet, mert valószínűleg sokat izzadtál.

Ha van multivitaminod akkor vegyél be. Próbálj aludni, csak leszívta a meleg az erődet, reggel jobban leszel.

És legközelebb csak egyszer szaunázz.

2015. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sós vizet is igyál!
2015. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami zöldséget-gyümölcsöt is egyél, mert a folyadékkal együtt az ásványi anyagok is kijöhettek belőled. Szellőstess a szobában, szívj friss levegőt az ablakban. Ha kialszod magad, jobb lesz.
2015. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be valami növényi nyugtatót, lehet felvitte a vérnyomásod.
2015. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!