Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erősen hámlik a szemöldök...

Erősen hámlik a szemöldök alatti bőrrész, lehet kenni testápolóval?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint kiszáradás lehet az oka de az is lehet, hogy dermatitisz

Lehet kenni testápolóval a szemöldök alatti bőrrészt?



2014. dec. 31. 09:11
 1/5 anonim válasza:
:D nekem pattanásos szokott lenni az még rosszabb !!
2014. dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg letörölni a felületet 70%-os alkohollal. Lehet, hogy a szőrtüszőkben élő demodex atka okozza, azt elöli az alkohol. Persze rendszeresen kell csinálni, hogy a petékből kikelő atkákat is kiirtsd.
2014. dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szemöldöke alatt biztosan nem élnek demodex atkák. Nagyon hideg van, az én bőröm is száraz, és hámlik a fejem mindenhol. Az alkohol csak még jobban ki fogja szárítani + csípni, és csak ront a helyzeten. Átmenetileg jó a testápoló, de inkább vegyél valami kifejezetten arcra való krémet, vagy kék Niveát, az jó zsíros.
2014. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. dec. 31. 10:17
 5/5 anonim válasza:
Lehet neked nem Errol van szo,de nekem gyerekkoromba volt hasonlo tunetem,a borgyogyasz azt mondta gomba.irt fel gomba Ellen kremet,Ami nagyon hamar helyrehozta.nekem is ott hamlott,minimalisan viszketett.ha nem segit a testapolo,lehet Te is hasonlo cipobe jarsz...
2014. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!