Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lassan 15 éve van bent a...

Lassan 15 éve van bent a szemöldök piercingem, munkám miatt ki kellene szedni, de egyszerűen nem forog egyik fele sem, meg sem moccan, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 12:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Menj el tetoválószalonba, ahol testékszerekkel is foglalkoznak. Ott meg tudják fogni, esetleg be tudják kenni, hogy könnyebben szétjöjjön.

Ne feszegesd, mert sérülést okozhatsz magadnak.

2014. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Amúgy nekem is volt ilyen problémám, és pici fogóval fogtam rá a piercing két végére, így tudtam kihúzni. De megsérültem - a szemednél ezt nem javaslom egyáltalán, inkább fordulj szakemberhez.

2014. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, de ha évente egyszer kiszedted volna megtisztítani(!) akkor simán szétjönne. Összerohadt a fene nagy higiéniádtól.
2014. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
3. nagyon kemény szavak, de ez csak az igazság egyik fele, a másik meg az, hogy egy piercing több mindentől megszorulhat.
2014. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4-es. Azt írod, kemény szavak, de nekem mindíg ez jön be, ha orrba, nyelvbe látok ilyent.
2014. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az már kb szervült, ha 15 éve nem volt kiszedve.
2014. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

5-ös, nem azt mondom, hogy nincs ilyen, vagy ne látnék túl sokat ebből az esetből, de ennyi után nem lehet megítélni.

Ha 15 éve nem volt kiszedve, akkor az persze gáz, hiszen bizonyos időközönként a bőrt is, piercinget is tisztítani, esetleg cserélni kell, kivenni. Akkor is be tud szorulni ugyan, de kell.

2014. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Elbattyogsz a sebészetre, ezt a kérdést meg megmutatod a többi h*lyének, aki szét akarja lyuggatni magát.
2014. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A 3. vagyok és nem a kemény szavakról és hülyék szétlyuggatásáról van szó.

Nekem is vannak testékszereim, de 2-3 havonta kiszedem őket és sebbenzinbe áztatom őket és megtisztítom a helyüket is. A '90-es évek elejétől (!) vannak meg nekem és SOSEM történt olyan, mint ami a kérdezővel. Nem gyulladtak be, nem fertőződtek el...ki lehet szedni mindet kézzel, szerszámok és flex nélkül is.

2014. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van. Nekem 10 éve van a köldökömben és minden este tusoláskor átmozgatom, átmosom. Időnként szét kell csavarni...
2014. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!