Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szemöldök piercingem ki...

A szemöldök piercingem ki akar lökődni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja megvan, de észrevettem hogy a bőt ami fogja egyre kisebb, és ottvan a heg ami az eredeti helyétől húzódik...

Mit csináljak hogy ne folytatódjon ez?=$

( Lécci ojan semmitmondó választ ne h " vedd ki mert nem néz ki jól"meg h "minek az neked, nem természetes" -.-)


2009. dec. 24. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
cseréld ki aranyra vagy ezüstre.lehet az orvosi fémet nem bírja a szervezeted.
2009. dec. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

á-á , 1. több szakértő is mondta h arany és ezüst nemvaló piercingnek, 2. nem is nagyon gyártanak, szóval ha bemegyek egy piercingeshez, nincs.

Ez kilőve....

A szilikonra gondoltam, viszont eddig ojant se találtam boltban...=/

2009. dec. 24. 10:31
 3/7 A kérdező kommentje:
( bocs a ly->j ért :D)
2009. dec. 24. 10:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ki fogja dobni, mert nem a piercing anyagával van a baj, hanem az emberi szervezet ilyen. Kidobja az idegen testeket. A fül és orr piercingeket leszámítva mind kilökődik előbb vagy utóbb és a leghamarabban a szemöldök piercing lökődik ki.
2009. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

bocs ez nem válasz, de: mi az hogy minden kilökődik? hát a fülbevaló sem lökődik ki O.o

és ez tuti hogy a szemöldökpc kilökődik? és ha nem? és akinek évek óta van? :S

(tudom hogy 'és'-sel nem kezdünk mondatot:D)

ez most egy kicsit lesokkolt, mert én is szeretnék szemöldökpc-t :(

2009. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jaj bocsi nem olvastam el rendesen, előző vagyok... a fül-és orrpcket leszámítva (jó akkor semmi)

de akkoris

tuti hogy kilökődik? :D

2009. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát én is azért tettem fel, mert oké h kilökődik, de vkinek meg már tök régóta megvan, annak mértnem..=/
2009. dec. 25. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!