Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esténként néha "kopog" a...

Esténként néha "kopog" a fülem. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Elég bosszantó, mert időnként előjön ez.

Kizárólag este, lefekvés után tapasztalom ezt, és mindig épp akkor, mikor már ellazultam, majdnem elaludtam.Ekkor a fülemben , de csak az egyikben kattogást, vagy "berregést" hallok, nem tudom igazán jellemezni, de mindig ugyan olyan az a hang.Mikor sikeresen kizavarta az álmot a szememből, akkor abba marad.Aztán mikor újra alvás közelbe kerülök, megint rákezd!Végül csal elalszom és az alvásomat már nem zavarja.Tehát ez kifejezetten ilyen fekvő és el relaxált állapotban van.Azt is észrevettem, hogy egész apró zajokra reagál így a fülem.Valami bútor pl megreccsen éjjel és a fülem máris bekattog.Ha füldugóval alszom, akkor jobb valamivel, vagy ha citromfű teát iszom. mert attól bealszok.

Nappal csak kizárólag egy esetben szoktam ezt hallani a fülemben, mikor a kádba folyatom a vizet.Annak a csobogásnak lehet valami olyan frekvenciája, amitől ugyan így pattog a fülem.Sajnos nem érek rá mostanság megnézetni, csak kíváncsiságból kérdezem, mit tippeltek, mi lehet ez? Esetleg valakinek hasonló???


2014. dec. 25. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Pattanó bogár van benne.
2014. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor jól bírja, mert ez a dolog nem tegnap kezdődött...Érdekes bogár lehet, hogy csak éjjel mozog.
2014. dec. 25. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!