Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegségre utalnak az...

Milyen betegségre utalnak az alábbi tünetek?

Figyelt kérdés

Aluszékonyság, fáradékonyság, száraz bőr, töredezett haj, fizikai megterhelés esetén (séta, biciklizés, egyhelyben ácsorgás... stb.) erős, gyors szívdobogás, "repedezett" száj, gyakori lebetegedés (hugyúti fertőzés, megfázás...stb.)

Én vitaminhiányra, pajzsmirigy alulműködésre tippelek, de a krónikus leukémiára is ráillik néhány tünet. Egyéb ötletek? És háziorvos hiányában milyen orvoshoz érdemes menni?


2010. febr. 2. 23:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Menni fogok, csak érdekel mik a lehetőségek és mire számíthatok. Van egy fórum, ahol orvostól lehet kérdezni, ő azt mondta szerencsés esetben vitaminhiány rossz esetben pedig leukémia, de csak vérvétellel derülhet ki bármelyik.
2010. febr. 3. 14:29
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja! És köszönöm a válaszokat. :)
2010. febr. 3. 14:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Szentséges jó isten!!! Te teljes mértékben hipochonder vagy :S:S Ne orvostól kérdezgess, hanem menj el egy háziorvoshoz, csináéltass egy tvk labort meg esetleg egy vizeletet, esetleg terheléses cukrot, de ne a neten irogass, mert annak aztán semmi értelme! Menj orvoshoz és meglátod, hogy semmi bajod nincsen! Úgy értem semmi kolyan (AIDS vagy leukémia). Ezek után pedig kezdj el egészségesen élni, mozogni, igyál meg napi 2l vizet (ez nagyon fontos) járj el mozogni, legyél sokat a friss levegőn, sétálj... Én tapasztalatból mondom! Nekem is ilyen tüneteim voltak, és én is beképzeltem magamnak mindenféle leukémiát, szívproblémákat (na jó, nem adok tippeket :D) és aztán elmentem dokihoz, egyszerű vashiány volt, de a vastabletta se ér semmit az egészséges életmód nélkül!! Totál semmit!
2010. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok hipochonder

2. Orvoshoz fogok fordulni attól függetlenül, hogy itt milyen válaszokat kapok, csak érdekeltek a "lehetőségek"

3. Allergiás vagyok a gyümölcsökre, ezért nehezen jutok vitaminhoz

4. Szedek multivitamint minden reggel és vastablettát is (rágótabletta, csokis ízesítésű)

5. Eleget vagyok friss levegőn, nekem lehiheted, mert két kutyám van, napi 3 sétáltatással, az két alkalommal fél óra, egy alkalommal meg két óra (az összesen három óra naponta)

6. Ha én sem tudom, hogy mi a bajom és te is orvost tanácsolsz,(vagyis szakembert) akkor milyen alapon mered kijelenteni, hogy semmi komoly bajom nincs?

7. Hamár veszed a fáradtásog, hogy válaszolj, akkor kizárólag a kérdésre felelj, ne láss el idióta tanácsokkal, mert nem veszem hasznukat...

2010. febr. 3. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!