Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegségre utalnak az...

Milyen betegségre utalnak az alábbi tünetek?

Figyelt kérdés

Aluszékonyság, fáradékonyság, száraz bőr, töredezett haj, fizikai megterhelés esetén (séta, biciklizés, egyhelyben ácsorgás... stb.) erős, gyors szívdobogás, "repedezett" száj, gyakori lebetegedés (hugyúti fertőzés, megfázás...stb.)

Én vitaminhiányra, pajzsmirigy alulműködésre tippelek, de a krónikus leukémiára is ráillik néhány tünet. Egyéb ötletek? És háziorvos hiányában milyen orvoshoz érdemes menni?


2010. febr. 2. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Krónikus leukémiát nem ismerek! Vashiányra, Magnéziumhiányra és C vitamin hiányra tippelek!
2010. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
aids?
2010. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Menjél el belgyógyászoz.
2010. febr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
a vitaminhiány is lehet, de jónéhány tünet tényleg utal például HIV vírussal való fertőzöttségre.
2010. febr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van krónikus leukémia, de szerintem ez nem az. Nekem akkor vannak ilyen tüneteim, amikor nem élek egészségesen, keveset alszok, nem figyelek rá, hogy mit eszek, nem mozgok. Egyszer vashiányom is volt, az is kb ilyen tüneteket okozott.
2010. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez AIDS is lehet? Nem gondolom, hogy ilyen komoly lenne a helyzet. A vérkép és vizeletelemzés bármit kimutat igaz? Mármint, amiket felsoroltunk...?
2010. febr. 3. 00:46
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát szerintem egy leukémia nem jobb mint az AIDS...

Ezek mindegyike megállapítható vérvétellel, de persze tudniuk kell az orvosoknak, hogy mit keresnek...

2010. febr. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát van különbség. Leukémiából elég nagy aránnyal gyógyultak ki emberek, ADIS betegségből meg még soha senki nem gyógyult meg...
2010. febr. 3. 09:58
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, de a leukémiában ott van a rövidtávú halálozás lehetősége, míg egy jó stádiumban elkapott HIV fertőzéssel, gyógyszerekkel kezelve több évtizedig tünetmentes, és teljes életet lehet élni. Plusz remélhetőleg már nem kell sokat várni egy sokkal hatékonyabb HIV gyógyszerért.
2010. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hidd el nincs olyan rettentő komoly bajod! Én már írtam menjél belgyógyászhoz!
2010. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!