Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Schmorl benyomatot hol kell...

Schmorl benyomatot hol kell ezeken nézni? Hernia nincs.

Figyelt kérdés
Volt pár hete lábba sugárzó fájdalmam, de nyújtással és jógával elmulasztottam. Lehet, hogy ez egy sérvnek a maradványa? Sajnos nincs idő egyéni kezelésre egy kórházban, normálisan megbeszélni mi van odabent...
2014. dec. 15. 14:40
 1/3 A kérdező kommentje:
2014. dec. 15. 14:40
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem. Miért kellene neked Schmorl csomókat keresni a röntgeneden? Az az orvos dolga. Nem adnak ki csak úgy leletet mindenféle értékelés nélkül... Ha nem írták rá, hogy lennének Schmorl csomók, akkor nincsenek. Vagy ráírták, és azért keresed hogy hol vannak? Vagy mi a probléma?

Egyébként így nézne ki, de én a tiéden nem látok (de nyilván nem vagyok radiológus, nekem ehhez nincs szemem, szóval ha leírták, akkor gondolom ott is van):

[link]

[link]

2014. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt írták, hogy vannak és nem tudom mit kéne nézni. CDn elkérheti akárki.
2014. dec. 15. 22:21

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!