Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elvileg szabad orvos választás...

Elvileg szabad orvos választás van, vagy mégsem?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk egy másik városba.Elmentem a szerintem legközelebbi orvosi rendelőbe mert háziorvost kell keresnem mivel terhes vagyok(ő adja ugye a beutalokat,plussz még táppénzen is vagyok tartva). De nem fogadtak,mivel körzet szerint nem oda tartozok.

Jó felkeresem azt akihez tartozom,de annyoia bunkó volt velem hogy az nem igaz! Nem tetszett neki h terhes vagyok,és neki fel kell vennie. Kaffogott velem mikor mondtam hogy albérletbe lakunk,hogy ugyis el fogunk költözni,mert miből fizetjük majd az albit ha én terhes vagyok és hasonlok. Kelletlenül vett fel,meg közölte ha elköltözünk,akkor azonnal jelentkezzek tőle ki,ő nem fog más körzetes terhes bibelődni.

Nem szeretnénk többet oda menni. De mit tudok csinálni? A másik orvos aki közel lenne nem fogadott,mert nem tartozok oda körzet szerint


2014. dec. 13. 11:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nincs szabad orvos választás, ha nem oda akarsz menni ahová tartozol, akkor nem köteles elfogadni az orvos, aki túlterhelt, az már nem fogad több beteget.
2014. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!