Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a hátam, ez mitől lehet?...

Fáj a hátam, ez mitől lehet? Már lassan egy hete fáj. nem emeltem nehezet meg nem is sportolok. L17

Figyelt kérdés

2014. dec. 13. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az a gond,hogy nem sportolsz.Csinálj egy pár nyújtógyakorlatot,hogy kilazuljanak az izmok,szerintem ettől elmúlik:)
2014. dec. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy keress egy jó csontkovácsot, gyógymasszőrt.
2014. dec. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínű tényleg az a baj, hogy nem sportolsz és mellette sokat ülsz. Ha nem szégyelled magad hívd el barátnődet egy játszótérre ahol valamelyik mászókán beakasztod a lábad és fejjel lefele lógsz. (ne egyedül csináld.) Lazítsd el a hátadat. Ez jót tesz, de utána keress valami sport/tánc lehetőséget, vagy nézz ki a netről bemelegítő, nyújtó és hátizom erősítő otthoni gyakorlatokat.

Próbálj úgy feküdni, hogy a gerinced minél egyenesebb legyen, lábadat húzd fel úgy, hogy a talpad az ágyon legyen.

Forró fürdő kilazítja az izmokat.

Ha újabb egy hét múlva is fáj akkor menj el dokihoz.

2014. dec. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Igazuk van az előttem szólóknak, valószínűleg megoldás neked a gyógymasszázs, de nem biztos, és tényleg köze lehet ahhoz, hogy nem sportolsz, esetleg még nem is jól ülsz.

Én gyógymasszőr vagyok, de néhány kérdést tisztázni kell, hogy kiderüljön, tudok-e segíteni neked. Írtam privátot.

2014. dec. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!