Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nyáron nem sportolok?!...

Ha nyáron nem sportolok?! (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Egész évben sportolok/sportoltam de ugye most már évvége van és vége van az edzésnek és ugye az edzések alatt "felrakodott" egy kis izom és nyáron ha nem sportolok nagyon akkor ez átalakul hájjá?? egyébként nagyon vékony vagyok és 14 éves remélem hogy ez gyerekkorban meg nincs igy..

2014. jún. 3. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem alakul át az izomszövet zsírszövetté, legfeljebb le fog menni, és csak a zsír marad. Tehát úgy fog tűnni, fogytál, és kevésbé lesz tónusos az izomzatod. De nem nagyon tudom elképzelni, hogy egy 14 éves fiú ne mászkáljon annyit egész na, hogy elveszítse azt a kis izmot. Ráadásul mostanában még sokat fogsz nőni is. Emiatt is vékonyabbnak tűnhetsz majd jövőre. A mozgással tessék vigyázni emiatt, a csontjaid könnyen törhetnek. Erre szedhetsz is valami vitamint.
2014. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!