Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan anyag, krém vagy...

Van olyan anyag, krém vagy bármi ami irritációt, esetleg vmiféle kiütést okoz a bőrön?

Figyelt kérdés
nembaj,ha a tünet később jelentkezik,csak legyen vmi ami múlandó kiütésfélét okoz a bőrön..hosszú,hogy miért kell,de sürgős lenne!!! ja és ha lehet külsőleg
2008. aug. 15. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Száz de lehet ezernyi ilyen van. ráadásul egyénnéként változó,hogy mi okoz kiütést és mikor. Szóval lehet próbálkozni mindennel ami a kezed ügyébe esik.
2008. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem pl piros kiütést okoz az olcsó tusfürdök.

más nagyon nem, de pl a csalán hatásos, attol tuti kiütödsz rendsen egy pár órára. de hogy sok minden okozhat alergiás reakciót de ez egyénenként változó. de a csalán tuti siker. ja és egészséges.


igazábol ne félj a csalántol mert mindegy mivel kened be magad ha kiütéses , piros leszel mind viszket vagy fáj, a csalán meg legalább nem káros és tuti siker, igaz nem tart napokig.

2008. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
húú köszi szépen ez télleg gyors volt:) a csalánra én is gondoltam,csak a beszerzéssel lesznek gondok de mégegyszer köszi :)
2008. aug. 15. 15:28
 4/6 A kérdező kommentje:
na most jut eszembe a viszketőpor :) az meddig tart?
2008. aug. 15. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Te nem vagy normális hogy kiütéseket akarsz magadnak.Én allergiás vagyok a növényekre és sajnos minden nyáron teli van az egész testem viszkető kiütésekkel meg sebekkel.Hiába mentem orvosokhoz eggyik sem tudott semmitsem csinálni csak olyan gyógyszereket írogatnak ami semmitsem használ.Ne tudd meg milyen rossz hogy nyáron nem vehetek fel szoknyát vagy halásznadrágot és strandra se mehetek mert teli vagyok véresre vakart sebekkel!

Nekem csak áldás lenne ha nem lenne rajtam egy kiütés se!

De ha te ragaszkodsz továbbra iss a hülyeségedhez jobb ha előbb ellátogatsz egy jó pszichológushoz.

2008. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
látod azt ott fent,hogy HOSSZÚ,HOGY MIÉRT KELL???na ennyi..amugy nem magamnak akarok kiütést,nemvok dili...különben őszintén sajnálom,hogy van vmi kiütésed :S
2008. aug. 16. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!