Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány éves korunkig fejlődünk?

Hány éves korunkig fejlődünk?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,néha keveset eszem mégis elég,de van amikor rengeteget és eltelik 1-2 óra és megint iszonyú éhes vagyok...ez azért van mert még fejlődöm? vagy mitől?

éppen 5 kg-tól szeretnék megszabadulni de így nem tudok,mert ha nem eszem nem lehet hozzám szólni hisztis vagyok és nem tudok magammal mit kezdeni! Ez természetes?


2010. jan. 27. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:
minidg egyél! A legrosszabb a testednek az éhezés, teljesen leáll tőle az anyagcseréd és ha eszel utána meg csak hízol. Többször kevesebbet vagy felezdd el az adagokat, csoki helyett gyümi stb. Am igen még fejlődzs 23 éves korunkig fejlődünk (legalábbis doki ezt mondta), Meg hát a hangulat is sokat befolyásol!
2010. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!