Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korunkig nő a mellünk?

Hány éves korunkig nő a mellünk?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 20:59
 1/6 anonim válasza:
64%
18-19 én úgy tudom. De google-ba simán beirhattad volna, már ne haragudj.
2009. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség alatt is nő, sőt ha hízol, akkor is mindig nő. Az anyukámnak kétszer akkora, mint néhány éve volt, pedig már 60 éves.
2009. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
(első vagyok) persze, terhességnél megnő, de gondoltam ez nem vonatkozik a kérdezőre :) egyébként meg az nem igaz, hogy ha hizol akkor is nő, mert rajtam most pl 15 kiló felesleg van, de a mellem maradt ugyanolyan kicsi sajnos mint 15 kilóval kevesebb koromban :D tehát ez inkább emberfüggő :)
2009. ápr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szia 23 éves vagyok és még mindig nö "sajnos" már nagyon nagy persze a férjem örül neki.
2009. ápr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Híztam sajnos 20 kilót,de mégse sajnos mert a melleim is nőttek elég szépen.Annyira egyenletesen oszlott el az a 20kg, hogy inkább 10-nek lehetne mondani ránézésre.Ezért nem zavar annyira a súlyfelesleg, mert olyan melleim lettek hogy húúú...
2009. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, nem írtam hogy 25 évesen híztam hirtelen.
2009. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!