Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a lábujjaim között?...

Mi lehet a lábujjaim között? Mit tehetnék vele? Tételezzük fel, hogy nincs köze gombához, kivéve ha mégis.

Figyelt kérdés

Főleg a kislábujjam és a mellette lévő között, ezek összeérnek, rózsaszínes és sebes, néha mintha egy minimális átlátszó "folyadék" is lenne ott. Haladva nagylábujj felé a lábujjak közét nézve, ahol összeérnek, látható kisebb sebesedés, de nem mindegyik ujjnál.

Neten rákeresve csak gombás cikkeket talátam, de valamiért mégsem hiszem, hogy az. Azzal lehet összefüggésben, hogy nem töröltem szárazra a lábujjaim között fürdés után, de most már hiába törlöm mindig, nem szűnik meg.


2014. nov. 5. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gomba. Hagyd szabadon amennyit csak lehet, vagy természetes anyagú zoknit vegyél fel. Mindig töröld szárazra, hintőporozd gombaölővel. Ha nem javul, menj bőrgyógyászhoz. Javulást.
2014. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez pedig gomba, lehet attól is ha nem törölted szárazra a lábad, lehet izzadságtól is, vegyél Canestein krémet és kenegesd be esténként vele a lábujjaid között, kb 1 hét alatt eltűnnek a sebek.
2014. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gomba . De ne aggódj ,ez nem a világ vége .Veszel rá kenőcsöt és szépen elmúlik .
2014. nov. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Van itthon Canesten, remélem jó lesz.

Köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 6. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!