Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában sajnos nagyon sok...

P.Alexandra kérdése:

Mostanában sajnos nagyon sok stressz ér a munkám alatt, és szeretnék ellene tenni, csak nem tudom hogyan kell. Esetleg tudnátok nekem valamit ajánlani?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 16:14
 1/2 anonim válasza:
Esetleg ha bővebben kifejtenéd.
2014. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csahenk válasza:
A stressz ha jól hiszem akkor alakul ki ha a munkahelyn valakivel nem akarsz rosszban lenni akkor lenyelsz neki mindent, vagy sok a meló és rövid a határidő. Na de mind1 is a lényeg hogy otthon levezesd, ki kell adnód magadból. Én edzeni szoktam legyen az test edzés vagy futás, szerintem a futás a legjobb, jógázhatsz is, vagy fogsz egy papírlapot és egy ceruzával vagy szinesekkel elkezded kiadni magadból az érzéseket, vagy boxolhatsz is, minden ütésnél veszel egy levegőt és amikór ütsz erőteljesen kifújod magadból a stresszt, meditálhatsz is, ehhez nem kell törökülésbe lenned elég ha a munkahelyeden kiválasztasz egy időpontot lehet ez 5 perc is és lecsukod a szemed mély levegőt veszel és kifújod magadból a stresszt, ezt megismételheted ahányszor csak jól esik. Képzeld azt hogy a kifújással távozik belőled a stressz.
2014. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!