Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kell adnom az...

Mennyi pénzt kell adnom az elfekvőben lévő édesapám ápolónőinek, s milyen időközönként? S mennyit a főnővérnek, s milyen időközönként? Holnap találkozunk velük, előre kell-e adni? Hogyan működik ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Írtam privit.
2010. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eloszor azon kell elgondolkodni, hogy mennyire neznek gazdagnak. Komolyan mondom, mert en pl hivatalbol kis csinos cuccban mentem be rokonhoz ugyanigy... kb napi szinten. Es lattak, hogy oltony meg nem lyukas nadrag, raadasul jofele kajakat vittem be (nehogymar utolso kajak ne legyenek luxuskajak, szegenynek) de hat meg is volt a hatasa, mert igy az odaadott otezresek, amiket rendszertelenul adtunk, nem sokat segitettek.

Figyelni kell, hogy kinek adja az ember. Hany nover van, konkretan ki foglalkozik vele, ki mennyit, amikor ejszaka van, akkor ki van ott, kik valtjak egymast, ilyesmi.

A fonovernek nem kell sokat adni, azokra kell figyelni, akik konkretan apoljak, akik odamennek naponta hozza, etetik, beszelgetnek vele, amikor nem vagy ott...

Amugy ez hulyen hangzik, de a legjobb az, ha minel tobb idot toltesz vele, vagy VALAKI a csaladbol. Ne fel ora legyen bent a program, savanyu arccal, orara nezve otpercenkent, mert a beteg megerzi. Az apolok is mashogy allnak hozza, persze sok embernek az ideje dragabb, inkabb penzt ad.... de ha sokat vagyunk bent, akkor az azert elarulhatja azt is, hogy ki milyen. Persze, elottunk megy a kissszinhaz, egyertelmu, de azert lehetnek jelek, amiket eszreveszunk.... ami jo vagy rossz.

2010. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sajnos, többre nincs szükségem, mert Édesapám tegnap, az elfekvőbe szállítás közben meghalt.
2010. jan. 26. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!